Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Hladké vykročení za obhajobou titulu

vytvořeno: 16.11.2022, před 2 roky v rubrice Aktuality

Letošní soutěž SFL (Středoškolská futsalová liga) začala pro SOŠ G Staré Město v pondělí, 14. 11. 2022. První kolo se odehrálo v městské sportovní hale Širůch ve Starém Městě. Domácímu týmu chyběla více jak třetina zkušených hráček ze studijních i zdravotních důvodů. Šanci tak dostala i děvčata z prvního ročníku, Hubová s Kundrtovou, která trenéra Chybíka rozhodně nezklamala. Soupeřkami staroměstských holek byl celek Stojanova gymnázia Velehrad. Od prvních minut bylo jasné, kdo je v utkání favoritem. Studentky velehradského gymnázia byly většinu času zapikané před vlastní bránou a na polovinu soupeře se dostávaly jen po dlouhých nákopech míče. Na první gól se tak čekalo pouhých 20 vteřin po úvodním hvizdu. Není tedy divu, že skóre postupně narůstalo a velehradská gólmanka lovila z branky jeden míč za druhým. V prvním poločase těchto míčů bylo 12. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu a domácí tým si otevřel střelnici. Gól se podařilo vsítit všem hráčkám kádru, včetně gólmanky Batouškové. Konečné skóre se zastavilo na čísle 23. Hostující tým se ani jednou nedostal k ohrožení brány soupeře, konečné skóre 23:0 tak jasně poslalo do dalších kol staroměstské futsalistky.

SOŠ G Staré Město: Stojanovo gymnázium Velehrad 23:0 (12:0)
Smělíková 7, Korvasová 4, Jonášová 4, Mertová 3, Hubová 2, Kundrtová 2, Batoušková 1